آموزش فارسی سازی افزونه گراویتی فرم

فهرست مطالب

آموزش فارسی سازی افزونه گراویتی فرم

وقتی صحبت از بهترین افزونه فرم ساز وردپرس می شود کاربرانی که چند سالی هست با وردپرس کار می‌کنند قطعا افزونه گرویتی فرم یا گراویتی فرم برای ساخت فرم در وردپرس را به شما پیشنهاد می کنند. بی شک افزونه گراویتی فرم بهترین افزونه برای ساخت انواع فرم‌های شرطی هست که با استفاده از این فرم ساز وردپرس می توانید به ایجاد انواع فرم شرطی در وردپرس، ساخت فرم خرید محصول در وردپرس، ساخت فرم تماس در وردپرس و… بپردازید. هر یک از این فرم‌ها هم امکان ایجاد قابلیت‌های بسیار پیشرفته مثل انتخابگر رنگ و کد رهگیری گراویتی فرم رو ارائه می دهند که در نهایت می توانید یک فرم بسیار پیشرفته در وردپرس بسازید.

\"Farsiization

گرویتی فرم چیست ؟

gravity forms وردپرس یکی از افزونه های تجاری وردپرس است که برای ایجاد فرم های تماس استفاده می شود. این افزونه به صاحبان سایت اجازه می دهد فرم هایی را برای جمع آوری اطلاعات کاربران ایجاد کنند. با استفاده از این افزونه می توانید فرم هایی نظیر فرم های تماس، فرم های پیش نویس، فرم های محاسباتی، فرم استخدام و… ایجاد نمایید. این افزونه در سایت خود در مسیر  در دسترس است. گرویتی فرم آسان ترین و پیشرفته ترین ابزار ساخت فرم برای سایت های وردپرسی محسوب می شود. می توانید انواع فرم در وردپرس با قابلیت‌های زیر را بسازید.

 

حال سوال پیش می آید که چگونه پس از نصب افزونه گراویتی فرم آنرا فارسی سازی کنیم؟ با نوین باکسز همراه باشید.

برای اینکار پس از نصب افزونه گراویتی فرم فایل های ترجمه را دانلود کرده

*دانلود فایل ترجمه*

پس از دانلود فایل بالا به هاست سی پنل خود و به مسیر زیر بروید و فایل های ترجمه قبلی و پاک و فایل های ترجمه جدید را اپلود نمایید و از حالت فشرده خارج کنید.

public_html/wp-content/plugins/gravityforms/languages

 

تمام. حال مشاهده میکنید که گراویتی فرم شما فارسی سازی شد.

خرید گراویتی فرم فارسی نگارش : 2.5.11

5/5

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید و  به مطالعه و یادگیری ادامه دهید
 
Scroll to Top